Jestem jaka jestem

Zadzwoń teraz na numer:

708-770-837 wew. 69

Koszt połączenia 4,92zł/min z VAT

Jestem Jaka Jestem

Jestem jaka jestem

Jak Ci się nie podobam to nie dzwoń! Doskonale wiem jakie mam uda, pryszcze itd. Jak masz miss polonia w domu to ją bzykaj. Wsadź jej głęboko w gardło, w cipkę a potem w dupę. Nie chce? No cóż … nie można mieć wszystkiego. Ja chętnie biorę kutasa do gardła i dupy nie odmawiam.

Uwielbiam twardego kutasa poczuć w ustach, cipce a potem też wiesz w czym … Nie ma nic smaczniejszego niż męskie soczki – Twoja żona mówi, że słone, kwaśne? To tylko pretekst by Ci nie obciagnąć. Gdyby lubiła się ruchać to i spermę by uwielbiała.

Ja w łóżku nie udaję, urodziłam się do seksu, chcę go w każdej postaci: od pieszczot poprzez francuzika i 69 na ostrym dumaniu w cipkę a nawet w dupę skończywszy. Tak daję dupy. To coś złego? Lubię poczyć męskość zarówno w gardle jak i w cipce ale i w dupie. To mi daję pełnię wrażeń. Nawet jeżeli to dasz mi na sekstelefonie. EroTel24 daje mi możliwość bzykania się z Tobą poprzez telefon – bezpiecznie i totalnie bezpruderyjnie.

Dlaczego ukrywam twarz? Chyba się domyślasz … pracuję w korporacji i możemy się znać…. Erotel24 to moje dodatkowe zajęcie, nie chcę rezygnować z kariery ale seksu potrzebuję! Warszawa wbrew pozorom jest mała.

Chcesz takiego seksu? To zadzwoń a na pewno dojdziesz razem ze mną!

Czy jest szansa na real? No cóż … musiałabym Ci mocno zaufać, na pewno po jednym numerku nie dam Ci numeru prywatnego i nie dam Ci się wyruchać. Ale jak pogadamy kilka razy .. wszystko jest możliwe. Tylko pamietaj: lubię smak spermy, musisz mnie nią karmić regularnie.


Chcesz ze mną porozmawiać?
To Dzwoń teraz na numer:

708-770-837 wew. 69

Koszt połączenia to tylko 4,92zł/min z VAT