Gotowa cipka czeka

Zadzwoń teraz na numer:

708-770-837 wew. 31

Koszt połączenia 4,92zł/min z VAT

gotowa cipka czeka

Gotowa cipka czeka

Mam mokrą cipkę, która czeka na kutaska. Jesteś gotowy mnie zerżnąć? Tak lubię słuchać napalonych ogierów…

Uwielbiam pikantne rozmowy o seksie. Wprawia mnie to w ogromne podniecenie, soczki leją mi się po udach a pisia jest czerwona i gorąca od dotykania. Już po chwili jestem gotowa by pierwszy raz dojść a potrafię dochodzić wiele razy w trakcie …

Jeżeli chcesz posłuchać jak to robię to wiesz co masz zrobić! Mam nadzieję, że i Ty weźmiesz instrument do ręki i dasz z siebie wszystko.

Opowiedz mi jak byś chciał mnie pieprzyć a ja powiem Ci jak lubię być brana. Zadzwoń teraz a zrobimy coś bardzo szalonego, oboje doprowadzimy się do orgazmu – chcesz?

Zobacz jaka jestem mokra .. taka cipa nie zdaża się codziennie … Nawet jeżeli codziennie ruchasz inną, to mojej cipki nie miałeś. Takiej różowej, mokrej, gotowej na wszystko. Weź mnie teraz tak jak lubisz. Wolisz ostro czy delikatnie? Powiedz mi wszystko dokładnie jak zadzwonisz. Zrobię to co chcesz bo sama czekam na kutasa w piździe. Przeklełam… sorki jestem tak napalona, że nie wiem co zrobić by poczuć twardego kutasa w sobie.

Tylko nie proś o dupę, błagam, inne koleżanki dają ja się boję. Ja chcę klasycznie w cipkę, rozumiesz to? Jak nie poszukaj na stronie lasek co dają w dupę. Ok?

Gotowa cipka czeka na Ciebiegotowa cipka czeka


Chcesz ze mną porozmawiać?
To Dzwoń teraz na numer:

708-770-837 wew. 31

Koszt połączenia to tylko 4,92zł/min z VAT